Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Stanování

IMG_4213A je to tady. Ve stanu jsem nebyla už hodně let, ale co bych pro ty moje dětičky neudělala. Pořídili jsme rodinný stan ( s upozorněním od Honzy, že jeho do stanu nedostaneme ) a vyrazili do kempu Pecka. V dalších stanech jsem měla posilu- sestřenici Simču a další kámošky a dohromady devět dětí :). Děti byly z dobrodružství nadšený, celý pobyt plnily úkoly z celotáborové hry.

Mimoto jsme se rozhodně neváleli u stanů, ale dny trávili na výletech. Jeden den jsme byli v zoo ve Dvoře Králové, kde jsme pět hodin poctivě prohlíželi všechna zvířátka a pak vyrazili truckem na safary. Po návratu do kempu jsme všichni naskákali do bazénu.
Další výlet jsme si dali ve 36 stupních po Prachovských skalách a omylem zvolili tu nejnáročnější trastu. Dětem jsme to raději neříkali, ale byly statečný a lezly po kamenech a schodech nahoru a dolů. Teprve po čtyřech hodinách začaly propadat panice, že se už v životě nedostaneme zpět k autům. Dostali a za odměnu jsme po návratu do kempu zase všichni naskákali do vody. Daník si  pak dal hodinku spánku přímo na koupališti. A to v noci ve stanu hezky spinkal a zdřímnul si i v autě cestou ze skal.
Poslední den si ještě děti ráno daly bojovku a v lese našly poklad. Já pak nějakým zázrakem zabalila a složila stan ( narvala do auta a rychle zabouchla, aby nevypadl ) v rekordním čase – půl hodiny. A jelo se do Hradce pro babičku Janu a Sharinku.