Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Daniel

32. týden

Tak máme za sebou poslední oficiální ultrazvuk.

Kulička nám roste, tak jak má…  Doktor ukazoval jak na nás kouká a nosánek a pusinku – a já jen zoufale opakovala, že nic nevidím. Nakonec jsem se v obrázku zorientovala a podívejte se na Kuličku taky.

Jen je třeba mít trošku fantazie. Ale já vám s tím pomůžu. Na fotce je vidět hlavička z vrchu, a ručičky. Víc ne. Když se budete dívat zprava doleva, tak nejdřív je temeno, pak čelíčko, očíčko je vidět jen pravé (levé je ve tmě), nosánek, pusinka a bradička a pak ty dvě čmouhy jsou ručičky.

Teď už mimčo uvidíme až „vyleze“ z bříška!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20. týden

Dneska si Nikolka hrála u babičky a my s Honzou vyrazili na ultrazvuk. A Honza samozřejmě s foťákem…

Byl vidět krásně obličej, ale těžko říct komu je Kulička podobná 🙂 Pan doktor mě zkoušel z fleků na ultrazvuku – schválně  poznáte, co to je?… haha . Ale bylo to super, dokonce si Kulička asi cucala palec u nohy. Doktor zřejmě viděl i jestli je Kulička chlapeček nebo holčička. My ne a tak to nevíme  🙂

13. týden

Dneska ( 5.ledna 2010 ) jsem byla u doktora a máme novou fotku Kuličky 🙂 Ukápla mi slza, když jsem viděla jak se to mimčo kroutí a skotačí… A taky mi to asi konečně došlo – v bříšku máme fakt další dítě 🙂  Dokonce i Nikolce se fotka z ultrazvuku líbí a sama poznala, kde je hlavička, nos a nožičky… Musíme se zeptat našeho taťky, jestli to taky tak hezky pozná. 🙂

Výroba8week

Už nám zase roste bříško 🙂 Honza chce abych napsala jak se to stalo… No jak asi? Někdy před osmi týdny se to stalo 🙂

Teď nám pomalu ale jistě roste v bříšku další KULIČKA!!!

Dnes (7.12.2009 pozn red)  jsem byla na prvním ultrazvuku.

8tydenLucka Bylo to tak krásný až jsem zapomněla, že jsem na gynekologii autem a spokojeně, s blaženým úsměvem na tvář,i pochodovala pěšky za Nikolkou. Když jsem byla v polovině cesty a vyndala telefon, že zavolám Honzovi novinky od doktora – cink – vzpomněla jsem si na auto.

Nikolce zatím nic moc neříkáme, ale má kamaráda, který má doma miminko a ona chce taky. A je úžasná – když jdeme do hračkářství vybírá nejdřív hračky a kočárky pro miminko a pak teprve kouká na svoje 🙂 Pořád mi kouká na břicho a čeká až bude obrovské, aby se narodilo miminko.

Jestli se nás v dalších týdnech chystáte ptát, zda čekáme chlapečka nebo holčičku. Tak stejně jako u první KULIČKY ( NIKOLKY ) si to u druhé KULIČKY také nenecháme říct a budeme se těšit na překvapení.